Fundacja TAB

Tolerancja Asertywność Bezpieczeństwo

Fundacja TAB narodziła się z pasji do pomagania innym i marzenia o lepszym świecie. Od momentu założenia skupiamy się na edukacji i profilaktyce oraz ratowaniu ludzi i zwierząt w potrzebie. Organizujemy spotkania, warsztaty oraz prowadzimy terapie pedagogiczne.

Edukacja i wspracie pedagogiczne

Naszą misją jest uczenie zachowań i postaw tolerancyjnych, asertywnych i bezpiecznych w relacjach interpersonalnych.

Ratujemy bezdomne szczeniaki

Polish Puppy Rescue Ratujemy bezdomne szczeniaki, psy i kotki z miejsc zagrażających ich życiu i zdrowiu.Dajemy im szansę na lepszą przyszłość poprzez adopcję do kochających i odpowiedzialnych domów.

Przekaż 1,5%

Fundacja TAB Jak Przekazać 1,5%: Wypełnij odpowiedni formularz podczas rozliczania się z podatku PIT, wpisując KRS naszej fundacji Dzięki Tobie, świat stanie się lepszym miejscem. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wsparcie! Razem zmieniamy rzeczywistość.

1706178217242_mNiZ5efqTebNuwQb

Fundacja TAB

Wesprzyj nas!

W naszej Fundacji działają ludzie z pasją, oddani idei wolontariatu. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów. Poznajmy się!

Każdy wolontariusz znajdzie u nas zadanie, które nie tylko dostarczy mu ogromną satysfakcję, ale także pozwoli poczuć sens i radość z  zaangażowania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!